• Miercuri

    17 Aprilie
    18:00 - 18:50
    ABS&FESIER
    CATALINA MANCAS
    AEROBIC STUDIO 2
    18:00 - 19:00
    KICKBOXING COPII
    ALEX TUDORICA
    SALA 4
    18:00 - 18:50
    CIRCUIT TRAINING
    ILEANA BOSCOR
    AEROBIC STUDIO 3
    19:00 - 19:50
    STEEL TRAINING
    MIRELA TEODORESCU
    AEROBIC STUDIO 2
    19:00 - 19:50
    BODY&MIND
    RUXANDRA ENACHE
    AEROBIC STUDIO 3
    19:15 - 20:45
    KICKBOXING
    ALEX TUDORICA
    SALA 4
    19:30 - 20:20
    CYCLING
    ROXANA CALIN
    AEROBIC STUDIO 1
  • Joi

    18 Aprilie
    09:00 - 09:50
    TOTAL BODY - ADVANCED
    GOMAN GEORGE
    AEROBIC STUDIO 3
    REZERVĂ CU SANOPASS
    18:00 - 18:45
    H.I.I.T.
    ALEX TUDORICA
    AEROBIC STUDIO 2
    REZERVĂ CU SANOPASS
    18:00 - 18:50
    TRX
    MIRELA TEODORESCU
    AEROBIC STUDIO 3
    REZERVĂ CU SANOPASS
    19:00 - 19:50
    YOGA
    CRISTINA ALEXANDRU
    AEROBIC STUDIO 3
    REZERVĂ CU SANOPASS
    19:00 - 19:50
    CYCLING
    ROXANA CALIN
    AEROBIC STUDIO 1
    REZERVĂ CU SANOPASS
    19:00 - 19:50
    PILATES
    ILEANA BOSCOR
    AEROBIC STUDIO 2
    REZERVĂ CU SANOPASS
  • Vineri

    19 Aprilie
    18:00 - 18:50
    ABS&FESIER
    DUMITRASCU ALINA
    AEROBIC STUDIO 2
    18:00 - 19:30
    KICKBOXING
    ALEX TUDORICA
    SALA 4
    18:00 - 18:50
    TOTAL BODY - BEGINNER
    GOMAN GEORGE
    AEROBIC STUDIO 3
    19:00 - 19:50
    STEEL TRAINING
    ILEANA BOSCOR
    AEROBIC STUDIO 2
  • Sâmbătă

    20 Aprilie
    10:00 - 10:50
    TOTAL BODY - ADVANCED
    GOMAN GEORGE
    AEROBIC STUDIO 2
    11:00 - 11:50
    FUNCTIONAL
    DUMITRASCU ALINA
    AEROBIC STUDIO 2
  • Luni

    22 Aprilie
    09:00 - 09:50
    ABS&FESIER
    DUMITRASCU ALINA
    AEROBIC STUDIO 2
    18:00 - 18:50
    ABS&FESIER
    MIRELA TEODORESCU
    AEROBIC STUDIO 2
    18:00 - 18:50
    TOTAL BODY - ADVANCED
    GOMAN GEORGE
    AEROBIC STUDIO 3
    18:00 - 19:00
    KICKBOXING COPII
    ALEX TUDORICA
    SALA 4
    18:30 - 19:20
    CYCLING
    ROXANA CALIN
    AEROBIC STUDIO 1
    19:00 - 19:50
    STEEL TRAINING
    CATALINA MANCAS
    AEROBIC STUDIO 2
    19:00 - 19:50
    YOGA
    ILEANA BOSCOR
    AEROBIC STUDIO 3
    19:15 - 20:45
    KICKBOXING
    ALEX TUDORICA
    SALA 4
  • Marți

    23 Aprilie
    09:00 - 09:50
    FUNCTIONAL
    ALEX TUDORICA
    AEROBIC STUDIO 3
    18:00 - 18:50
    STEP
    CATALINA MANCAS
    AEROBIC STUDIO 2
    18:00 - 18:50
    TRX
    ALEX TUDORICA
    AEROBIC STUDIO 3
    19:00 - 19:50
    CYCLING
    ROXANA CALIN
    AEROBIC STUDIO 1
    19:00 - 19:45
    TABATA
    MIRELA TEODORESCU
    AEROBIC STUDIO 2
    19:00 - 19:50
    PILATES
    ILEANA BOSCOR
    AEROBIC STUDIO 3

REZERVĂ-ȚI LOC LA CLASĂ CU CONTUL TĂU DE MEMBRU 4MOVING

Introdu datele contului tău ca să îți rezervi un loc la clasa
cu
de la la în data de

Completează adresa de e-mail asociată abonamentului tău.
Dacă nu știi codul PIN aferent contului tău, cere resetarea lui la recepția clubului.

Detalii despre



Rezervarea a fost făcută

Poţi anula această rezervare cu până la 90 de minute înainte de începerea clasei. Numărul rezervării tale este .

Eşti pe LISTA DE AŞTEPTARE

Această clasă este ocupată complet momentan, iar înregistrarea ta este salvată şi confirmată ca numărul pe lista de aşteptare. Numărul rezervării tale este .

Rezervarea NU a fost făcută